Uruchom wersję FLASH witryny KRAB | English Version krab logo up
KRAB Music House & Special Events

krab logo Z ostatniej chwili
Grażyna Łobaszewskaimprezy integracyjne dla firm

The Chance

Zespół The Chance - finalista programu X Factor.

Zespół tworzą:

Agnieszka Latusek

Studentka Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia im. Feliksa Rybickiego w Tychach oraz Ogniska Muzycznego, w klasie śpiewu estradowego. Śpiewa od czasów szkoły średniej, gdzie zakochała się w piosence francuskiej i Edith Piaf. W 2011 roku wzięła udział w programie Szansa na Sukces, gdzie wystąpiła w repertuarze Blue Cafe, znajdując się w gronie laureatów tego programu. Jest laureatką wielu festiwali muzycznych. Jej muzycznym guru jest Aretha Franklin. Najbliższe jej sercu są brzmienia soulowe.

Monika Marcol

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Rybniku w klasie fortepianu. Laureatka wielu festiwali i konkursów wokalnych. Stypendystka Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection w Krakowie.

Klimatami muzycznymi, które najgłośniej grają w jej sercu są: soul, r&b, pop, jazz, funk, gospel. Idolami muzycznymi zdecydowanie są Christina Aguilera, Aretha Franklin, Kuba Badach.

Magdalena Adamiak

Absolwentka PSM II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku w klasie akordeonu. Z muzyką związana od dziecka. Już od najmłodszych lat próbowała swoich sił na różnorodnych konkursach i festiwalach. Lubi gospel, r&b oraz pop. Jej idolem jest Alicia Keys.

Posłuchaj muzyki The Chance

© 2003 KRAB projekt strony: Projektowanie stron WWW - AMPO