Uruchom wersję FLASH witryny KRAB | English Version krab logo up
KRAB Music House & Special Events

krab logo Z ostatniej chwili
Affabreimprezy integracyjne dla firm

Krzysztof Cugowski
"Przebudzenie"

Agencja Artystyczna Krab Music House & Special Events ma przyjemność zaproponować Państwu koncert Krzysztofa Cugowskiego, charyzmatycznego i niepowtarzalnego wokalisty, obdarzonego jednym z najlepiej rozpoznawalnych głosów na polskiej scenie. Jego charakterystyczny, kilkuoktawowy głos pozwala mu na wirtuozowskie interpretacje nawet najtrudniejszych linii melodycznych utworów, o proweniencji nie tylko rockowej.

Koncert promuje płytę "Przebudzenie", piąty solowy album tego utytułowanego artysty, doskonale znanego publiczności jako jeden z filarów i frontman zespołu Budka Suflera, którego był założycielem i wokalistą przez niemal cały czas jego istnienia, aż do 2014 roku, w którym zespół zakończył działalność.

Album "Przebudzenie", owoc spotkania artysty z utalentowanym pianistą, kompozytorem i producentem muzycznym Stefanem Gąsieńcem, to zbiór dziesięciu kompozycji w stylistyce pop–rockowej, z wątkami klasycyzującymi oraz idiomem jazzowym, w ciekawych aranżacjach, będący w warstwie tekstowej metafizyczną opowieścią dojrzałego człowieka o życiu wymarzonym i boleśnie realnym, o śmierci zawsze nieuchronnej i zwykle nieoczekiwanej, o Bogu ukrytym i dotykalnie obecnym, o wieczności, aniołach, szatanie, pięknie i dobru. To opowieść doskonale wpisująca się w emploi wokalisty, pełna humanistycznej filozofii, zaskakujących point, ciepłego optymizmu, a także delikatnej autoironii.

Zapraszamy do współpracy.

Płytę "Przebudzenie" promują single / teledyski:

Kontakt

Paweł Piotrowski +48 607 77 3200, pawel.piotrowski@krab.pl

© 2003 KRAB projekt strony: Projektowanie stron WWW - AMPO