Uruchom wersję FLASH witryny KRAB | English Version krab logo up
KRAB Music House & Special Events

krab logo Z ostatniej chwili
Kataryniarzartysta

Kataryniarz

Piotr Bot posiada w swoim repertuarze melodie z całego Świata, w tym rozrywkowe np. French Can-Can, nastrojowe (m.in. marsz Mendelsona, kolędy) oraz znane utwory warszawskie.

Kataryniarz stanowi atrakcję i ozdobę imprez estradowych, spotkań integracyjnych, akcji reklamowych, filmów, lubów zarówno w plenerze, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Urok katarynki doceniają reżyserzy przedstawień teatralnych (Teatr Polski - Warszawa, Teatr Wybrzeże - Gdańsk), jest zapraszany do uczestnictwa w koncertach muzyki poważnej, grał między innymi w Watykanie dla Jana Pawła II.

Strój z epoki przenosi gości w nastrojowe klimaty a dźwięki katarynki budzą zainteresowanie nie tylko wśród dorosłych. Atrakcją dla dzieci może być koncert połączony z występem gadających ptaków, pokazami clown'ów, mimów lub szczudeł.

Katarynka może być też oryginalną ozdobą każdej akcji marketingowej, w plenerze lub pomieszczeniach zamkniętych, w kraju i za granicą.

Istnieje możliwoć adaptacji instrumentu do okolicznoci lub zamontowania na wózku obok katarynki, planszy reklamowej o wymiarach 50 x 100 cm.

Posłuchaj muzyki Kataryniarza

© 2003 KRAB projekt strony: Projektowanie stron WWW - AMPO