Uruchom wersję FLASH witryny KRAB | English Version krab logo up
KRAB Music House & Special Events

krab logo Z ostatniej chwili
kwadratnapis

KRAB Music House & Special Events

Mińska 65 w Warszawie

to postindustrialna hala
przeznaczona do kreatywnego wykorzystania.

Łączna powierzchnia hal wynosi 3000 m2.

Kontakt w sprawie wynajęcia hali:

Radosław Korczak

Telefon +48 500 663 253

Telefon +48 602 214 622

Email: radosław.korczak@krab.pl

www.minska-65.pl

Aktualności 2016

  • 26 września – KINO MOCNE Makaruk, w ramach cyklu Deutche Bank Invites. Goście: Kasia Kowalska​, Czesław Mozil​, Robert Brylewski​, Tomek Lipiński​, Julia Konarska​ i Ewa Prus, Polskie Radio, studio koncertowe im. W. Lutosławskiego, godz.20.00
  • 27 sierpnia – Elvis Presley Revival Band, Gliwice, Park Chopina, godz.19.30
  • 31 lipca – KINO MOCNE Makaruk, feat.Czesław Mozil, amfiteatr Muzeum Archeologicznego, Toruń, godz.21.00
  • 30 lipca – SWINGOWI EKSCENTRYCY, "Zamkowe Lato Artystyczne", Zamek Książąt Pomorskich ( dziedziniec ), godz.21.00
  • 22 lipca – Joachim Mencel ARTISENA, Jaworskie Koncerty Pokoju, Jawor
  • 8 lipca – Warsaw Summer Jazz Days 2016. 7-10 lipca, produkcja 25 edycji festiwalu, http://warsawsummerjazzdays.pl/
  • 25 czerwca – The Beatles Revival, Myslibórz, godz.18.00
  • 18 czerwca – IN BLUE, Melkart Ball, Tanczace Kule, 111-lecie Parku Kozie Góry, Rybnik
  • 15 czerwca – Brad Terry Trio ( Brad Terry, Joachim Mencel, Michał Barański ), 12on14 Jazz Club, ul. Noakowskiego 16, godz.20.30. http://12on14club.com/wydarzenie/brad-terry-trio/
  • 11 czerwca – 11 i 12.06.2016, realizacja imprezy plenerowej, m.in. koncert zespołu KRAB BAND i IRA, Warszawa
  • 11 czerwca – SWINGOWI EKSCENTRYCY, w ramach Festiwalu Filmowego im. Krzysztofa Komedy ,,Z muzyką w tle", Ostrów Wielkopolski, godz.19.00
  • 19 maja – Hala Mińska 65 - launch produktu Sony Xperia X, event firmowy
  • 13 maja – Hala Mińska 65 - realizacja materiału video do finału programu "You can dance"
  • 12 maja – Joachim Mencel, Międzynarodowy Festiwal Poezji Silesius 2016, synagoga pod Białym Bocianem, Wrocław
  • 7 maja – Hala Mińska 65 - realizacja materiału video na potrzeby wystawy Katariny Zdjelar (Belgrad) realizowanej przez Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie
  • 29 kwietnia – Zakopower, Centrum Sztuki Mościce, Tarnów, godz.19.00
  • 18 marca – AFFABRE, Pałac w Rozalinie
  • 8 marca – El Greco, NOSPR, Katowice, godz.19.30
  • 9 lutego – Płyta "CONTEMPLATION" - Janusz Muniak, Joachim Mencel, Willem von Hombracht, Harry Tanschek TOP NOTE w lutowym numerze JazzPRESS http://www.jazzpress.pl/news/2860-jazzpress-luty-2016
  • 28 stycznia – Hala Mińska 65 - impreza firmowa https://www.facebook.com/minska65warszawa/?ref=hl
  • 26 stycznia – Obsługa techincza imprezy, Ufficio Primo, Warszawa
  • 17 stycznia – Obsługa techniczna imprezy, hotel Hilton, Warszawa
  • 7 stycznia – Pokaz szarfistek, Termy Warmińskie, Lidzbark Warmiński

Aktualności 2015

  • 16 grudnia – Organizacja uroczystosci swiatecznej z udziałem Trzech Tenorów ( Adam Zdunikowski, Tomasz Szlenkier, Adam Sobierajski ) z towarzyszeniem orkiestry pod dyrekcja Slawomira Chrzanowskiego. Filharmonia Narodowa, Warszawa
  • 8 grudnia – Melkart Ball, PKiN,Warszawa
  • 6 grudnia – Obsługa techniczna imprezy, SOHO, Warszawa
  • 5 grudnia – Koncert Milo Ensemble, Łazienki Królewskie, Warszawa
  • 2 grudnia – Obsługa techniczna imprezy, SOHO, Warszawa
  • 28 listopada – Obsługa techniczna imprezy, Hotel Double Tree by Hilton, Warszawa
  • 21 listopada – Wspolorganizacja koncertu "Gramy dla Marka"( Marek Karewicz, jeden z najbardziej znanych w Europie fotografikow muzycznych. W jego archiwum ukryta jest prawie cala historia polskiego jazzu i big-beatu oraz panteon najwiekszych gwiazd swiatowej muzyki jazzowej, Marek jest tez autorem ponad tysiaca okladek plytowych, z ktorych "Blues Breakout" uwazany jest za najlepsza w historii! ) Koncert charytatywny. Ponad 100 artystów na scenie, w tym m.in. Hanna Banaszak, Ewa Bem, Anna Serafińska, Lora Szafran, Aga Zaryan, Maryla Rodowicz, Krzystof&Wojtek Cugowski, Tomek Lipinski, Stanislaw Soyka, Krzesimir Debski, Tomasz Stanko, Wlodek Pawlik i wielu, wielu innych. Artystow zapowiadac beda: Marek Niedzwiecki, Krzystof Materna, Marek Sierocki, Piotr Baron, Piotr Stelmach, Piotr Metz, Marek Wiernik i inn. Gospodarzem wiczoru bedzie Tomasz Tluczkiewicz, a oprawe wizulana przygotowuje Hirek Wrona. Ok. 4-godzinny koncert, z ktorego dochod w calosci przekazny zostanie na leczenie i rehabilitację Mark
  • 14 listopada – Współpraca przy realizacji koncertu Mike Stern Band w ramach festiwalu 8th Grupa Azoty Jazz Contest Tarnów 2015, Centrum Sztuki Mościce
  • 7 listopada – Melkart Ball, Września
  • 2 października – LEKKO PIJANI i Krzysztof Daukszewicz, Centrum Sztuki Mościce, Tarnów
  • 12 września – The Beatles Revival, Grupa Azoty Grand Festival, Rynek w Tarnowie, godz.16.20
  • 7 września – Pokaz Break The Lights i koncert Kasi Rodowicz, Splinder Klatt, Berlin
  • 28 czerwca – SMOLIK, Art.Celebration: Urban Sound&Vision, Rynek w Rzeszowie, godz. 20.30
  • 27 czerwca – Melkart Ball, Jakubowice
  • 27 czerwca – The Beatles Revival, plaża miejska, ul. Kolejowa, Giżycko, godz.21.00
  • 20 czerwca – Urszula Dudziak, Wianki nad Wisla, Warszawa
  • 26 czerwca – The Beatles Revival, Nowy Targ, Park Miejski, godz.19.00
  • 9 maja – The Beatles Revival, City Park, Poznań
  • 24 kwietnia – Tanczace Kule, Hotel Double Tree by Hilton, Warszawa
  • 15 kwietnia – Melkart Ball, Hotel Warszawianka, Jachranka
  • 13 kwietnia – Gala 25-lecia, Muzeum Narodowe, Warszawa
  • 7 marca – Tanczaca kula, hotel Sofitel, Warszawa
  • 7 lutego – The Beatles Revival, PKiN, Warszawa
  • 28 stycznia – 28.01-06.02.2015 Obsługa techniczna prezentacji nowego modelu - Volkswagen Caddy4, Targi Poznańskie, Poznań
  • 8 stycznia – Melkart Ball, hotel Airport Okęcie, Warszawa

Aktualności 2014

  • 31 grudnia – The Beatles Revival - Sylwestrer Miejski, Targ Węglowy, Gdańsk, godz. 20.45
  • 18 grudnia – Organizacja Światecznego Wieczoru Muzyki Wiedeńskiej z udzialem Orkiestry Solistów Wiedeńskich i Dziewczęcego Chóru Puellae Orantes, Filharmonia Narodowa, Warszawa
  • 12 grudnia – Affabre Concinui, KRAB Band, Tanczace Kule i Kataryniarz, hotel Hilton, Gdańsk
  • 6 grudnia – The Beatles Revival, Hotel Maria, Wałbrzych
  • 22 listopada – Orkiestra NAXOS, Jazz Jamboree 2014, Muzeum Historii Żydów Polskich, Warszawa, godz. 19.00
  • 15 listopada – Obsługa techniczna koncertu Medeski Scofield Martin&Wodd, festiwal Jazz Contest, Centrum Sztuki Mościce, Tarnów
  • 12 listopada – El Greco, Jazz Contest, Centrum Kultury Wsi Polskiej, Wierzchosławice, godz.20.00
  • 10 listopada – Orkiestra NAXOS, Festiwal "Grand Prix Melomani", Teatr Wielki, Łódź, godz. 19.00
  • 8 listopada – Lekko Pijani, występ live w półfinale 7 edycji programu MAM TALENT, TVN, sobota, godz. 20.00
  • 6 listopada – Tomasz Spaliński, final konkursu "Ksiażka Historyczna Roku", gmach Telewizji Polskiej, Warszawa
  • 3 października – The Beatles Revival, hotel Double Tree by Hilton, Warszawa
  • 27 września – " Pamietajmy o Powstaniu " - Warszawa Praga Poludnie 2014. Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbinska 2. Impreza dofinansowana przez Urzad Dzielnicy Praga Pld. W programie m.in.koncert w wykonaniu Julii Konarskiej, Karoliny Skrzynskiej i Kuby Pawlaka.
  • 27 września – The Beatles Revival, Unity Line ( Polska-Szwecja )
  • 26 września – The Beatles Revival, Arkady Kubickiego w Zamku Królewskim, Warszawa
  • 20 września – Organizacja Ceremonii Otwarcia Miedzynarodowych Finalow 26 Konkursu Młodych Naukowcow Unii Europejskiej EUCYS 2014, Teatr Narodowy, Warszawa. Wystapili: Melkart Ball, Tanczace Kule, Darek Makaruk z projektem Taboo Folktales, Me Myself And I, Galitsyna ( malowanie piaskiem ). Ceremonie poprowadzili Urszula Chincz i Michal Malinowski.
  • 20 września – "Pamietajmy o Powstaniu" - Warszawa Targowek 2014, Zespol Szkol nr 41, ul. Bartnicza 41. Impreza dofinansowana przez Urzad Dzielnicy Targowek. W programie m.in koncert w wykonaniu Julii Konarskiej, Karoliny Skrzynskiej i Kuby Pawlaka.
  • 13 września – "Pamietajmy o Powstaniu" - Warszawa Srodmiescie 2014, ul. Dobra 22/24. Impreza dofinansowana przez Urzad Dzielnicy Srodmiescie. W programie m.in koncert w wykonaniu Julii Konarskiej, Karoliny Skrzyńskiej i Kuby Pawlaka.
  • 12 września – Elvis Presley Revival Band, Space Club Warsaw, Warszawa
  • 11 września – Otwarcie wystawy i premiera nowego projektu artystycznego autorstwa grafika Andrzeja Dudzińskiego, w ramach wydarzeń inaugurujacych otwarcie nowej siedziby Filharmonii im.Mieczysława Karłowicza, Szczecin
  • 12 września – KRAB BAND, hotel Narvil, Serock
  • 7 września – Przedstawienie-koncert "Miron Białoszewski Pamiętnik z Powstania Warszawskiego", z udziałem Kingi Pries, Adama Nowaka i Mateusza Pospieszalskiego, Centrum Sztuki Mościce, Tarnów
  • 6 września – Pasadena Roof Orchestra ( UK, London ), uroczysty koncert inaugurujacy otwarcie nowego gmachu Filharmonii im. Mieczyslawa Karłowicza, ul. Małopolska, Szczecin
  • 4 września – KRAB BAND, Hala Łuczniczki, Bydgoszcz
  • 22 sierpnia – Joachim Mencel - gościnny wystep z Kasia Kowalska, Festiwal w Sopocie
  • 30 lipca – Joachim Mencel - goscinny wystep z Kasia Kowalska, Przystanek Woodstock, Kostrzyn n/Odra
  • 13 lipca – The Beatles Revival, Sulęczyno k/Gdańska
  • 26 czerwca – Retransmisja koncertu Orkiestry NAXOS, Polskie Radio PR III, godz.20.05
  • 24 czerwca – Joachim Mencel ARTISENA BAND, Stałe Przedstawicielstwo RP przy Radzie Europy, Strasbourg, Francja
  • 16 czerwca – Orkiestra NAXOS Milo Kurtisa, koncert z okazji Dnia Wolności, studio A.Osieckiej w radiowej Trójce, Mazowiecka 3/5/7, Warszawa, godz.19.00
  • 8 czerwcaLombard w ramach imprezy "Droga do Wolności", Tarnów
  • 6 czerwca – Singin Birds, FORTECA, Warszawa
  • 6 czerwcaLombard w ramach imprezy "Droga do Wolności", Chorzów
  • 27 maja – Premiera plyty NAXOS! Najnowszy projekt Milo Kurtisa. "Podroz dookola mozgu" - mieszanka kultur i gatunkow muzycznych: muzyka grecka, arabska, zydowska, jazz, rock, pop i ethno! Uczta dla ucha!
  • 12 maja – VanDerPark, Hotel Warszawianka, Jachranka
  • 11 maja – The Beatles Revival, Hotel Warszawianka, Jachranka
  • 30 kwietnia – El Greco, w ramach Świdnickich Nocy Jazzowych, Świdnicki Ośrodek Kultury, Świdnica, godz. 19.15
  • 25 kwietnia – Joachim Mencel - w widowisku Nie lekajcie sie isc pod prad, Plac Piłsudskiego, Warszawa, godz.21.00
  • 25 kwietnia – Tańczace Kule, hotel Tiffi, Iława
  • 10 kwietnia – Joachim Mencel Artisena Band, Instytut Polski, Wiedeń, Austria, godz.19.00
  • 5 kwietnia – Joachim Mencel ( lira korbowa ), gościnnie z zespołem Piotra Barona, 50 Festiwal Jazz nad Odra, Wrocław
  • 28 marca – Melkart Ball, IV Gala Mistrzów Sportu, Miejski Ośrodek Kultury, Skierniewice
  • 27 marca – Melkart Ball, hotel Haston, Wrocław
  • 23 marca – Melkart Ball, "Festiwal Gimnastyki i Akrobatyki", Hala Widowiskowo-Sportowa, Żory
  • 20 marca – Elektryczne Gitary, Centrum Sztuki Mościce, Tarnów
  • 25 stycznia – The Beatles Revival, Hotel Copernicus, Toruń

Aktualności 2013

  • 31 grudnia – Tytus Wojnowicz z orkiestra, Filharmonia Szczecińska, Szczecin
  • 18 grudnia – Współorganizacja "Wieczoru Kolędowego", Filharmonia Warszawska, Warszawa
  • 30 listopada – Urszula Dudziak z zespołem podczas Art Fest, Mościckie Centrum Kultury, Tarnów
  • 23 listopada – Presley Revival Band, Studio Tęcza, Warszawa
  • 14 listopada – Melkart Ball, Stocznia Gdańska, Gdańsk
  • 29 października – Grażyna Łobaszewska w duecie z Darkiem Janusem, Jazz Cafe Łomianki
  • 24 października – IN BLUE, uroczystość otwarcia Poznań City Center, Poznań
  • 18 października – Grażyna Łobaszewska w duecie z Darkiem Janusem, Teatr Miejski, ul. Rynek 43, Świdnica
  • 20 września – The Chance, MT Targi, Warszawa
  • 14 września – " Pamiętajmy o Powstaniu ", ul. Dobra 22/24, Warszawa. W programie m.in: koncert piosenek powstańczych w wykonaniu aktorek: Julii Konarskiej, Magdy Drab i akordeonisty Tomasza Ostaszewskiego, wystawa fotograficzna, prelekcja historyczna"Przedwojenne Powiśle", spotkanie z uczestnikami Powstania Warszawskiego, dyskusja wielopokoleniowa nt. przyszlorocznych obchodów 70-lecia powstania, stoisko z wydawnictwami Ośrodka KARTA. Projekt dofinansowany przez Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.
  • 14 września – The Beatles Revival, Hotel 500, Stryków
  • 28 sierpnia – Melkart Ball, Hotel Gołębiewski, Karpacz
  • 18 sierpnia – The Beatles Revival, Dni Limanowej, Limanowa
  • 20 lipca – Grażyna Łobaszewska z O.S.T.R. w ramach trasy Męskie Granie, Chorzów
  • 19 lipca – Grażyna Łobaszewska, Festiwal nad Jeziorakiem Siemiany 2013, Siemiany
  • 13 lipca – The Chance, Hotel Narvil, Serock
  • 4 lipca – Grażyna Łobaszewska z zespołem, gościnnie Kuba Badach, Klub Wytwórnia, TOYA Studio, Łódź
  • 27 czerwca – Kataryniarz, Olsztyn
  • 20 czerwca – Kataryniarz, Częstochowa
  • 19 czerwca – Grażyna Łobaszewska w duecie z Darkiem Janusem, Hotel Krasicki, Lidzbark Warmiński
  • 19 czerwca – The Beatles Revival, Hotel Warszawianka, Jachranka
  • 16 czerwca – Grażyna Łobaszewska, Festiwal Piosenki Polskiej, Amfiteatr, Opole
  • 16 czerwca – The Beatles Revival, Dani Miasta, Podzamcze, Oleśnica
  • 15 czerwca – The Chance, Dni Miasta, Plac Zielony, Pyskowice
  • 13 czerwca – The Chance, Hotel Hilton, Warszawa
  • 2 czerwca – The Chance, Dni Miasta, Rynek, Skoczów
  • 21 maja – The Chance, Hotel Wodnik, Bełchatów
  • 18 maja – Grażyna Łobaszewska w duecie z Darkiem Janusem, Hotel Jas Wedrowniczek, Rymanów
  • 17 maja – The Chance, Sulkowski Conference Resort, Włoszakowice
  • 10 maja – The Chance, Hotel Młyn Jacka, Wadowice
  • 27 kwietnia – The Chance, Dni Miasta, Rynek, Żory
  • 26 kwietnia – The Chance, Kino Amok, Gliwice
  • 25 kwietnia – Spektakl IN BLUE, Soho Factory, Warszawa
  • 25 kwietnia – Współorganizacja 12th Annual Conference INC, Soho Factory, Warszawa
  • 20 kwietnia – The Chance, MT Targi, Warszawa
  • 19 kwietnia – The Chance, Pałac Brunów, Lwówek Ślaski
  • 18 kwietnia – The Chance, Hospicjum Dziecięce, Opole
  • 12 kwietnia – The Chance, EXPO, Warszawa
  • 6 kwietnia – The Beatles Revival, Hotel Westin, Warszawa
  • 5 kwietnia – The Beatles Revival, Olimpic Casino Sunrise, Warszawa
  • 4 kwietnia – The Chance, Artist Night, Loft44, Warszawa
  • 23 marca – Grażyna Łobaszewska z Darkiem Janusem, Zenori Art Studio, Rozwadza k/Kędzierzyna Koźle
  • 22 marca – The Chance, Hotel Narvil, Serock
  • 21 marca – Kataryniarz, Falenty
  • 16 marca – Grażyna Łobaszewska i Pilska Orkiestra Rozrywkowa, Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji, ul. Stszica 1, Piła, godz.19.00
  • 15 marca – The Chance, Hotel Krasicki, Lidzbark Warmiński
  • 4 marca – Kataryniarz, Dom Dochodowy, Warszawa
  • 24 lutego – Grażyna Łobaszewska z towarzyszeniem Darka Janusa, XXXI Dni Muzyki „Jeunesses Musicales”, CK Teatr Sztuk, ul. A. Mickiewicza, Jaworzno, godz.18.00
  • 31 stycznia – Melkart Ball, Hotel Holiday INN, Józefów k/Warszawy
  • 13 stycznia – Grażyna Łobaszewska z zespołem Darka Janusa, Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10, godz.19.00, Wrocław
© 2003 KRAB projekt strony: Projektowanie stron WWW - AMPO