Uruchom wersję FLASH witryny KRAB | English Version logo agencji artystycznej Krab
KRAB Music House & Special Events

logo agencji artystycznej Krab Z ostatniej chwili
napis Octavianapis Artyści

„In Blue” – Teatr Akt i Melkart Ball

Pierwotna wersja spektaklu została specjalnie przygotowana i zaprezentowana podczas Europe on Water Festival w Istambule - Europejskiej Stolicy Kultury 2010.
Polska premiera spektaklu miała miejsce w Warszawie w dn. 10.10.10.

To przedstawienie o lekkiej, niebanalnej formie, stanowiące połączenie teatru pantomimy, tańca, akrobatyki, teatru ulicznego i happeningu. Temat przewodni to podróż w krainę wyobraźni, w którą niespodziewanie wyrusza główny bohater. Fantazyjny świat wodny inspiruje do stworzenia wielu ciekawych wizualnie obrazów; czasem lirycznych, jak spokojna toń wodna, czasem plastycznych jak rwący strumień, a czasem gwałtownych, jak wzburzone morze.

Środki wyrazu to: klasyczna pantomima, taniec z wielkimi pelerynami-skrzydłami, taniec z wachlarzami, popis na podwieszonej szarfie, taniec na szczudłach, powerizer’ach (skaczące szczudła) oraz pokaz akrobatyczny w wykonaniu duetu Melkart Ball - finalistów I edycji programu Mam Talent. Oprawa muzyczna to specjalnie przygotowana przez Marcina Pawłowskiego ścieżka dźwiękowa. Poza tym dymy, bańki mydlane, gra świateł itp.

Czas trwania spektaklu – 36 minut.

Nadaje się do prezentowania podczas: eventów, imprez plenerowych a także na scenę.

W spektaklu udział bierze 8 aktorów.

Zapraszamy do współpracy!!!

Zobacz In Blue

© 2003 KRAB projekt strony: Projektowanie stron WWW - AMPO