Uruchom wersję FLASH witryny KRAB | English Version krab logo up
KRAB Music House & Special Events

krab logo Z ostatniej chwili
Elvis Presley Revival imprezy integracyjne dla firm

Elvis Presley Revival

Zespół powstał w 1998 roku. Lider Vladimir Lichnovski jest jednym z najlepszych europejskich imitatorów Elvisa Presleya. Jest z wykształcenia tenorem, po praskim konserwatorium. W 2004 r zajął II miejsce podczas największego i najbardziej prestiżowego europejskiego festiwalu zespołów revivalowych EUROPE’s No 1 Elvis Contest, który ma miejsce w Blackpool w Anglii. Zespół docenił tez sam Vaclav Havel - prezydent Czech, wystosowując do zespołu pisemne gratulacje z okazji tej nominacji. Zespól podziwiają również amerykanie. Po występie w Nowym Yorku w 2006 muzycy otrzymali Dyplom Uznania za wierną imitację i propagowanie legendy Elvisa Presleya.

Zespół koncertuje nieprzerwanie od początku powstania w wielu krajach Europy, jak chociażby w Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Słowacji, Chorwacji i naturalnie w Czechach. Występuje w teatrach, klubach, podczas imprez firmowych, często gości w programach telewizyjnych.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo nie tylko znane rock&rolle i ballady z jego wczesnych lat (Hound Dog, Tutti Frutti, Love Me Tender, ....) ale też piękne i głosowo trudne utwory lat późniejszych (Bridge Over Troubled Water, My Way, In The Ghetto...)

Uczestnicząc w koncercie Elvis Presley Revival nawet przez moment nie ma się wątpliwości, że „król ciągle żyje”!

Posłuchaj muzyki Elvis Presley Revival :

© 2003 KRAB projekt strony: Projektowanie stron WWW - AMPO