Opis produktu

Time

Kostek Yoriadis, lider zespołu Time, tworzy muzykę na polskiej scenie od wielu lat i miał znaczący wpływ na jej rozwój.
Jest współtwórcą sukcesów zespołów: Manam, Bajm, Lady Pank, Papa Dance i Izrael.
Jako muzyk sesyjny współpracował z takimi zespołami, jak: Kult, Wilki, Kayah, Urszula, De Mono, Chłopcy z Placu Broni, Tilt i Naxos, Human. 

Kostek był również producentem płyt: Bajm „Nagie Skały”, Kasia Kowalska „Czekając Na”, Human „Earth”, Naxos „Podróż Dookoła Mózgu”, Konstanty Yoriadis „Kostek”, Konstanty Yoriadis „Przebudzenie,  Konstanty Yoriadis „Sen O Miłości.
W 1993 roku założył i został producentem, kompozytorem i wokalistą zespołu Human, z którym wydał płytę Earth (1993) i wypromował przeboje Polski oraz Słońce moje.

W latach 1996-1997 Yoriadis współpracował z Kasią Kowalską ( która wcześniej współpracowała z jego zespołem Human ). Był producentem i kompozytorem większości materiału na płytę „Czekając na…” – skomponował m.in. promujący album utwór Coś optymistycznego. Był współproducentem i kompozytorem płyty Bajm „Nagie Skały”. Jest też współproducentem i kompozytorem płyty zespołu „Naxos”.
Wydał trzy płyty solowe: Costec (1996, z tego albumu pochodzi najbardziej znany solowy utwór Kostka „Tak kochać tylko ciebie”, który odnotował 3 600 000 odtworzeń na kanale youtube), Przebudzenie (1999) i Sen o miłości (2007).

Zespól TIME to najnowszy projekt Kostka Yoriadisa. Kostek jest kompozytorem wszystkich utworów znajdujących się w repertuarze zespołu. Zespół tworzą, obok Yoriadisa, świetni muzycy instrumentaliści: Kacper Stolarczyk, Paweł Puszczało, Adeb Chamun, Sebastian Kuchczyński, Na szczególną uwagę zasługuje postać wokalistki – Diany Dąbkowskiej, którą Kostek zaprosił do współpracy, przesłuchując wcześniej kilkanaście kandydatek. Zachwyciła go jej barwa głosu i świeżość w podejściu do muzyki. U podstaw tego leży też niewątpliwie fakt, że Diana jest autorką tekstów piosenek. Kostek wyszedł z założenia, że nie ma nic bardziej naturalnego, jak możliwość wyrażania własnych uczuć. Nie mylił się, Powierzenie tego zadania Dianie to był świetny krok, bo w takim zestawie i z takim przekazem zespół TIME gwarantuje prawdziwie świetną zabawę na doskonałym poziomie.