Opis produktu

Elvis Presley

Zespół powstał w 1998 roku. Lider Vladimir Lichnovski jest jednym z najlepszych europejskich imitatorów Elvisa Presleya. Jest z wykształcenia tenorem, po praskim konserwatorium. W 2004 r zajął II miejsce podczas największego i najbardziej prestiżowego europejskiego festiwalu zespołów revivalowych EUROPE’s No 1 Elvis Contest, który ma miejsce w Blackpool w Anglii. Zespół docenił tez sam Vaclav Havel – prezydent Czech, wystosowując do zespołu pisemne gratulacje z okazji tej nominacji. Zespól podziwiają również amerykanie. Po występie w Nowym Yorku w 2006 muzycy otrzymali Dyplom Uznania za wierną imitację i propagowanie legendy Elvisa Presleya.

Zespół koncertuje nieprzerwanie od początku powstania w wielu krajach Europy, jak chociażby w Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Słowacji, Chorwacji i naturalnie w Czechach. Występuje w teatrach, klubach, podczas imprez firmowych, często gości w programach telewizyjnych.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo nie tylko znane rock&rolle i ballady z jego wczesnych lat (Hound Dog, Tutti Frutti, Love Me Tender) ale też piękne i głosowo trudne utwory lat późniejszych (Bridge Over Troubled Water, My Way, In The Ghetto)