Opis produktu

Anna Przybył – wyróżniająca się szczególną wrażliwością piosenkarka, poetka, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Warsztat aktorski doskonaliła w Akademii Sztuk Scenicznych. W Prywatnym Studium Sztuki Wokalnej „Vocalart” uczyła się śpiewu solowego, zasad muzyki oraz kameralistyki wokalnej. Pod okiem Ewy Nawrot w „Art of voice studio” w Poznaniu rozwijała techniki śpiewu. Poezja i muzyka od zawsze stanowiły nierozłączny element życia Anny, a płyta „Pragnienia” jest odzwierciedleniem jej pasji i refleksji nad rzeczywistością. Nagrania powstały w Studiu S4 Polskiego Radia u boku wybitnego realizatora i producenta Leszka Kamińskiego, a utwory z tego albumu spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem podczas występów m.in. w Filharmonii Kaliskiej, czy Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

 

Credo artystyczne (filozofia twórcza):

„Cenię minimalizm – nie lubię skomplikowanych tekstów, definicji. Chcę żeby moja sztuka pociągała za najtkliwsze struny serca, które w moim odczuciu najłatwiej poruszyć poprzez proste gesty, słowa i muzykę. Moim głównym celem jest dotarcie do zapomnianych zakamarków duszy ludzkiej, chęć obudzenia w człowieku wrażliwości. Odkąd pamiętam słowo i dźwięk, były w centrum moich zainteresowań. Myślę, że słowo było pierwsze, a dźwięk pomaga mi jeszcze precyzyjniej je wyrażać. Zawsze oczekiwałam od sztuki wzruszeń, dlatego też sama pragnę dostarczyć je ludziom, czego przejawem jest album „Pragnienia”. Zaczęło się od przyjemności ze wspólnego muzykowania i poszukiwania prawdziwych uczuć.
Nadszedł jednak taki dzień, gdy już wiedziałam, że dysponuję zestawem unikalnych utworów, które muszą ujrzeć światło dzienne. Główną inspiracją byli ludzie, zarówno ci bliscy jak i uczestnicy występów, którzy swoim wzruszeniem motywowali mnie do działania. Płyta „Pragnienia” jest kreowana bardzo silnymi emocjami, które przeplatają się z refleksją. Pozwala dotkliwie odczuwać świat, na chwilę zatracić się w swoich pragnieniach i tęsknotach.”

Zapraszamy na stronę Anny Przybył: www.annaprzybyl.pl